NHL Rytų konferencijos nugalėtoją lems septintosios rungtynės

Šeštosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamųjų Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos finalo rungtynėse Niujorko "Rangers" klubas antradienį svečiuose 19,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 7:3 (2:1, 0:0, 5:2) nugalėjo Tampos "Lightning" ledo ritulininkus bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.

Pirmąjį serijos mačą Niujorko ekipa savo arenoje laimėjo 2:1 (0:0, 1:0, 1:1), o antrąsias rungtynes pralaimėjo 2:6 (1:2, 1:1, 0:3). Trečiąjį susitikimą Tampos komanda namuose laimėjo 6:5 (1:2, 3:1, 1:2, 1:0; po pratęsimo), o ketvirtajame patyrė nesėkmę 1:5 (0:1, 1:2, 0:2). Penktajame susitikime Niujorke sėkmė lydėjo "Lightning" - 2:0 (0:0, 2:0, 0:0).

Tris (3:36, 47:14 ir 58:19) įvarčius nugalėtojams - pirmą kartą per savo karjerą - pelnė bei du rezultatyvius perdavimus atliko Derickas Brassardas.

Vienu įvarčiu prie pergalės prisidėjo Keithas Yandle'as (15:30), J.T. Milleris (43:02; 3 rezultatyvūs perdavimai), Jamesas Sheppardas (46:00) ir Rickas Nashas (50:21; 3 rezultatyvūs perdavimai), o "Rangers" vartininkas Henrikas Lundqvistas atrėmė 36 arenos šeimininkų metimus.

2004 metų Stenlio taurės savininkės "Lightning" komandos gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Nikita Kučerovas (47:50 ir 53:21), vienu - Ryanas Callahanas (17:20).

Tampos ekipos vartininkas Benas Bishopas atrėmė 21 varžovo metimą iš 26, o trečiajame kėlinyje (47:14) jį pakeitusio Andrejaus Vasilevskio sąskaitoje - 6 atremti varžovų metimai iš 7.

Lemiamos - septintosios - Rytų konferencijos finalo serijos rungtynės Niujorko "Madison Square Garden" arenoje bus žaidžiamos penktadienį.

Rytų konferencijos čempionais "Rangers" ledo ritulininkai buvo dukart 1994 ir 2014 metais.