NHL Rytų konferencijos ketvirtfinalio mače - D.Zubraus įvartis

Antrosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" klubas penktadienį namuose 5:3 (1:2, 2:1, 2:0) nugalėjo Filadelfijos "Flyers" ekipą bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:1.

Trečiadienį savo arenoje pirmąjį mačą "Devils" ledo ritulininkai varžovams pralaimėjo 1:2 (0:0, 0:2, 1:0).

Penktadienio mače lietuvis trečiojo kėlinio pabaigoje (55:56) pelnė įvartį bei rezultatas tapo 4:3. Iš viso "Devils" puolėjas per daugiau nei 13 žaidimo minučių (13:08) dukart metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Tai buvo pirmasis D. Zubraus įvartis Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje. Jis turi surinkęs ir 4 baudos minutes.

Lietuvio statistikos balandas per 51 NHL reguliariojo sezono rungtynes - 10 įvarčių, 17 rezultatyvių perdavimų bei 28 baudos minutės.

Likusius įvarčius nugalėtojams penktadienį pelnė Zachas Parise'as (02:45), Colinas White'as (23:44), Andy'is Greene'as (33:25) bei Ilja Kovalčiukas (59:27).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Arronas Ashamas (09:33), Claude'as Giroux'as (15:30) ir Chrisas Prongeris (38:48).

Trečiąsias bei ketvirtąsias NHL čempionato Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes klubai Filadelfijoje žais sekmadienį ir antradienį.