„Nevėžis“ nusileido A.Bagatskio auklėtiniams

Dešimtąją nesėkmę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) "Elito" divizione patyrė dešimties komandų turnyro autsaideris Kėdainių "Nevėžio" klubas, kuris svečiuose 77:84 (23:16, 24:18, 20:22, 17:21) nusileido penktąją pergalę iškovojusiai Ainaro Bagatskio vadovaujamai "Valmiera" ekipai, rašo Krepsinis.net.

Visų rungtynių metu aikštėje vyko atkakli kova ir nei vienai komandai kiek rimčiau atitrūkti nepavyko. Ketvirtajame kėlinyje sužaidus keturias minutes, aikštės šeimininkai pirmavo tik dviejų taškų persvara (72:70), tačiau "Valmiera" ekipa laimėjo atkarpą 6:0 ir, likus žaisti tris minutes, jau turėjo aštuonių taškų pranašumą - 78:70. Po šio varžovų spurto kėdainiečiai nebeatsigavo ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 77:84.

"Valmiera": J.Poznakas 22, (dvitaškiai 7/12), I.Bankevicas 19, R.Sirsninis 13 (10 rez. perd.), I.Elliottas 11, R.Clarkas (10 atk. kam., 5 rez. perd.) ir A.Cavaras - po 8.

"Nevėžis": P.Šakinis 17 (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 3/5, 6 atk. kam.), V.Dabkus 15 (dvitaškiai 6/9), B.Veikalas 13 (7 atk. kam., 7 išprov. praž.), Ž.Stankus 9, G.Leonavičius 8.

Šiame straipsnyje: Nevėžis