„Nevėžis“ namuose neatsilaikė prieš „Alytų“

Ketvirtąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo „Alytaus“ ekipa. Ji svečiuose 79:75 (13:18, 20:21, 28:16, 18:20) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Likus dviems minutėms iki mačo pabaigos „Nevėžis“ dar turėjo 3 taškų persvarą (73:70), tačiau tritaškį pataikė Ignas Sinkevičius ir rezultatas tapo lygus, o po minutės Aurimas Adomaitis dviem taikliais baudų metimais išvedė dzūkus į priekį - 75:73, rašo basketnews.lt.

Per likusį laiką viena netiksli ataka sekė kitą, o „Alytaus“ komanda nuo baudų metimo linijos atakavo taikliai bei iškovojo pergalę.

„Nevėžis“: Darius Gvezdauskas 15, Rokas Ūzas 13, Paulius Beliavičius 11, Vytautas Valiulis 10, Egidijus Dimša 9.

„Alytus“: Paulius Kleiza 21 (7 atk. kam.), Saulius Kazevičius 17, Vytautas Tatarūnas 11 (11 atk. kam.), Modestas Šilalė 7, Aurimas Adomaitis 7.

Šiame straipsnyje: NevėžisAlytusLKL