Netikėta: „Wigan“ iš „Manchester City“ nugvelbė Anglijos FA taurę

Paaiškėjo naujasis Anglijos FA taurės savininkas. Juo tapo „Wigan“ klubas, kuris sugebėjo išnaudoti kiekybinę persvarą ir rungtynių pabaigoje minimaliu rezultatu 1-0 įveikti favoritu laikytą „Manchester City“.

Jau pačioje susitikimo pradžioje komandos apsikeitė pavojingais smūgiais. Į „Wigan“ klubo vartus pavojingą smūgį atliko Yaya Toure, tuo tarpu į „Manchester City“ - Callumas McManamanas. Deja, futbolininkų smūgiai tikslo nepasiekė.

Įpusėjus kėliniui iniciatyvą perėmė Mančesterio miesto ekipa. Komandų futbolininkams sužaidus pusvalandį, geriausią progą šiame susitikime pasižymėti turėjo Carlosas Tevezas, bet pastarasis nesugebėjo įmušti įvarčio iš penkių metrų atstumo.

Po varžovų išpuolio „Wigan“ pradėjo žaisti kur kas aktyviau. C.McManamanas sugebėjo sukurti dar vieną pavojų prie „Man City“ vartų, bet ir šį kartą sėkmė nuo škoto nusisuko.

Paskutinėmis kėlinio minutėmis tolimą ir labai pavojingą smūgį atliko Samiras Nasri. Prancūzas pergudravo priešininkų komandos gynėjus, tačiau įvarčio neįmušė.

.

Antroje rungtynių pusėje iniciatyva priklausė „Manchester City“ klubui. Įvartį į trenerio Roberto Martinezo auklėtinių vartus galėjo įmušti tiek S.Nasri, tiek S.Aguero, bet futbolininkams to padaryti nepavyko.

Antrajame kėlinyje „Wigan“ komandos gretose pasižymėti galėjo Shaunas Maloney, kurio smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį. Nors škotui iki įvarčio trūko ne daug, jam pasižymėti nepavyko.

84 minutę aikštėje Mančesterio komandos futbolininkų liko dešimt. Už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Pablo Zabaleta, kuris išreiškė didelį nepasitenkinimą tokiu arbitro sprendimu.

Galiausiai „Wigan“ klubas puikiai išnaudojo kiekybinę persvarą ir išsiveržė į priekį. 90 minutę neatremiamu smūgiu galva įvartį į „Man City“ vartus įmušė Benas Watsonas, kuris leido savo komandai pirmą kartą istorijoje iškovoti FA taurę bei vietą UEFA Europos lygoje.