Netikėta? D. Motiejūno klubas toliau vejasi NBA vicečempionus

Septynis iš eilės tritaškius pataikęs Jamesas Hardenas padėjo Hjustono „Rockets“ susikrauti pranašumą, o baudas taikliai metęs Omeras Ašikas – jį išsaugoti. Pergalę Oklahomoje iškovojęs Hjustono klubas sezonas pratęsė dar bent vienomis rungtynėmis.

„Rockets“ svečiuose 107:100 (30:26, 20:17, 37:32, 20:25) pranoko Oklahomos „Thunder“ ir sušvelnino NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rezultatą 2-3.

Hardenas pelnė 31 tašką, pataikydamas pirmus 7 savo mestus tritaškius. Toks žaidimas padėjo „Rockets“ kelis kartus pirmauti net 16 taškų persvara (76:60), tačiau dvikovos pabaigoje svečiai turėjo atlaikyti netikėtą „Thunder“ sumanymą.

Ketvirto kėlinio viduryje šeimininkams atsiliekant 85:93, „Thunder“ ėmė specialiai prasiženginėti prieš Ašiką, baudas per karjerą vidutiniškai metantį 54 proc. taiklumu.

Visgi ši taktika nepasiteisino. Ašikas pataikė 8 baudas iš 12 ir padėjo svečiams dar labiau nutolti – 101:92.

Tai buvo antra iš eilės „Rockets“ pergalė. Ji pralaimėjo pirmąsias trejas serijos rungtynes, tačiau atsigavo, kai iš rikiuotės iškrito Russellas Westbrookas.

„Rockets“ naujokas Donatas Motiejūnas šiame mače aikštėje nepasirodė.

Šeštasis serijos mačas naktį iš penktadienio į šeštadienį bus žaidžiamas Hjustone.

„Thunder“: Kevinas Durantas 36 (1/8 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Reggie Jacksonas 20, Serge'as Ibaka 14 (9 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 31 (7/9 trit., 8 atk. kam.), Omeras Ašikas 21 (11 atk. kam.), Francisco Garcia 18, Patrickas Beverley 14, Chandleris Parsonsas ir Aaronas Brooksas po 10.