„Neptūno“ strategas: psichologinis pranašumas yra mūsų pusėje

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) „mažajame finale“ kova vyksta iki paskutinių akimirkų.

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai permainingoje ir atkaklioje dvikovoje 85:83 palaužė „Prienus“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1.

Po šio mačo klaipėdiečių treneris Kazys Maksvytis pažymėjo prastą savo auklėtinių gynybą prieš varžovų snaiperius, tačiau pridūrė, kad po šios pergalės psichologinis pranašumas jo komandos pusėje,

„Pergalę lėmė tai, kad šįkart nuo dvikovos pradžios buvome šviežesni už „Prienų“ ekipą ir laikėmės disciplinos. Dvikovą pradėjome kovingai nusiteikę. Būtent dėl to mums du kartus - pirmajame kėlinyje ir ketvirtajame pavyko susikrauti dviženkles taškų persvaras. Visgi, „Prienai“ pasižymi savo tritaškių metikais, ypač kuomet rungtyniauja namuose. Gaila, mums nepavyko apsiginti nuo jų tritaškių. Eilinį kartą buvo išbarstyta persvara.

Kita vertus, „Prienai“ žaidė tokiu penketu, kurio visi nariai gali pataikyti iš toli – be tikro vidurio puolėjo, todėl kartais buvo sunku persiorientuoti. Pergalės laurus galima nurašyti Deividui Gailiui, bet mes esame komanda, kuri turi didelę rotaciją. Vieną dieną iššauti gali Gailius, kitą dieną – kitas žaidėjas. Šiandien jis buvo vienas iš aktyviausių.

Žiūrint į protokolą, esminis persilaužimas įvyko trečiajame kėlinyje, kurį laimėjome 9 taškų skirtumu - 22:13. Dabar psichologinis pranašumas mūsų pusėje, tačiau nesinori dar džiaugtis, kol sezonas dar nepasibaigęs. Norėtųsi, kad serija baigtųsi ketvirtose rungtynėse Klaipėdoje“, – kalbėjo „Neptūno“ treneris.

Tuo tarpu „Prienų“ strategas Virginijus Šeškus pagrindine pralaimėjimo priežastimi įvardino žaidėjų nuovargį – aikštės šeimininkai beveik visas rungtynes žaidė septyniese.

„Vis tik nuovargis atlieka savo juodą darbą, bet vėl pavyko susikaupti ir, likus dviem minutėm iki rungtynių pabaigos, atsidarė antras kvėpavimas. Pralaimėjome, esu nusivylęs, bet tai ne serijos pabaiga. Vyksime į Klaipėdą laimėti rungtynes ir grįžti į Prienus“, – konstatavo V.Šeškus.

algirdas

algirdas portretas
prienai niekada nesudeda ranku jie visa laika tiki nugaleti iki paskutines sekundes todel neptunas tures zaisti visas 40 min.