„Neptūnas“ pirmąjį ratą baigė nesėkme

Netikėtu pralaimėjimu pirmąjį SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės ratą užbaigė Klaipėdos „Neptūnas". Klaipėdiečiai išvykoje 75:77 (25:30, 24:13, 10:20, 16:14) nusileido Rygos „Keizarmezs" ekipai.

17-ąją mačo minutę latviai buvo įgiję šešių taškų pranašumą (41:35), tačiau kėlinį spurtu 14:2 užbaigę „Neptūno" krepšininkai prieš ilgąją pertrauką pabėgo į priekį (49:43).

Po pertraukos ir vėl iniciatyva priklausė šeimininkams. Trečiąjį kėlinį „Keizarmezs" pradėjo spurtu 14:2 ir susigrąžino 6 taškų pranašumą (57:51).

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Keizarmezs" aikštelėje netikėtai dingo elektra. Dėl šio gedimo rungtynės kelioms minutėms buvo nutrauktos.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti beveik 4 minutes Gediminas Žylė dvitaškiu metimu buvo padidinęs Klaipėdos ekipos atotrūkį iki 3 taškų (74:71), bet tada varžovai laimėjo tarpsnį spurtu 6:0 ir nebepaliko svečiams jokių vilčių.

„Neptūnas": Valdas Vasylius 25 (12 atk. kam.), Martynas Mažeika 14, Evaldas Dainys 10, Arvydas Vaitiekus 6, Deivydas Gailius 6.

„Keizarmezs": Reinis Strupovičius 27, Lauris Blausas 18 (9 atk. kam.), Edijus Slesersas 14, Janis Lasmanis 7 (8 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: neptūnas pralaimėjo