NBA:K. Korveris tritaškiu nužudė absoliučią lygos autsaiderę „Wizards“

Dramatišką pergalę NBA pirmenybėse pasiekė Atlantos „Hawks“ klubas (6/4), namuose 101:100 (26:24, 24:23, 18:19, 22:24, 11:10) po pratęsimo palaužęs Vašingtono „Wizards“ (0/10).

Likus mažiau nei 8 sek. prancūzas Kevinas Seraphinas išvedė „Wizards“ į priekį 100:98. Tačiau „Hawks“ nepalūžo. Žudantį tritaškį į JAV sostinės komandos krepšį likus mažiau nei 2 sek. „įsmeigė“ Kyle‘as Korveris – 101:100.

Nugalėtojams Joshas Smithas (12 atk. kam.) pelnė 25, Kyle‘as Korveris – 16, Alas Horfordas (9 atk. kam., 10 rez. perd., 1/10 baud.) – 15, Jeffas Teague‘as (7 rez. perd.) – 14, Devinas Harrisas – 13 taškų.

Kevinas Seraphinas (10 atk. kam.) pralaimėjusiems surinko 21, A.J.Price‘as (7 rez. perd.) – 14, Trevoras Ariza (15 atk. kam.) ir Nene – po 12, Martellis Websteris – 10 taškų.

„Timberwolves“ lyderio sugrįžimas

Pralaimėjimą NBA čempionate patyrė Minesotos „Timberwolves“ krepšininkai (5/5), savų sirgalių akivaizdoje 94:101 (26:15, 32:29, 15:25, 21:32) turėję pripažinti Denverio „Nuggets“ (6/6) pranašumą.

Po traumos pirmąsias rungtynes šiame sezone sužaidęs „Timberwolves“ lyderis Kevinas Love‘as rungtyniavo lyg nieko nebūtų atsitikę. Aukštaūgis per 35 minutes pelnė net 34 taškus (10/16 dvit., 2/9 trit.) ir sugriebė 14 atšokusių kamuolių.

Jose Juanas Barea ir Nikola Pekovičius pralaimėjusiems pridėjo atitinkamai 12 ir 10 taškų.

Nugalėtojams Danilo Gallinari surinko 19, Ty Lawsonas (9 rez. perd.) ir Andre Iguodala (9 atk. kam.) – po 18, Jordanas Hamiltonas – 12, Andre Milleris – 11 taškų.

Pagerintas A. Mouringo rekordas

NBA čempionams pergalingai pasibaigusiame mače su Milvokio „Bucks“ (113:106), „Heat“ senbuvis Udonis Haslemas pagerino legendinio Alonzo Mourningo atkovotų kamuolių rekordą. U. Haslemas tapo daugiausiai šioje komandoje atkovojusių kamuolių žaidėju per visą  klubo istoriją.