NBA: „Thunder“ po pratęsimo nukovė „Mavericks“

Pusketvirto kėlinio aikštelėje dominavę Dalaso „Mavericks“ (12/17) krepšininkai paskutinėmis Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lemiamo ketvirčio akimirkomis jau buvo priversti vytis Oklahomos „Thunder“ (22/6) klubą, tačiau Darrenas Collisonas neįtikėtinu metimu išplėšė pratęsimą – 98:98.

Visgi papildomų penkių minučių metu sėkmė jau lydėjo NBA vicečempionus, kurie savo aikštelėje iškovojo pergalę rezultatu 111:105 (21:29, 22:16, 30:36, 25:17, 13:7).

Vakarų konferencijoje pirmaujančios Oklahomos ekipos gretose išsiskyrė Kevinas Durantas, kuris surinko net 40 taškų (baudos 10/10), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 3 varžovų metimus.

19 taškų prie pergalės pridėjo Serge Ibaka (17 atk. kam., 5 blk.), 18 – Kevinas Martinas (7 atk. kam.), 16 – Russellas Westbrookas (6 atk. kam., 10 rez. perd.).

Ketvirtąją nesėkmę iš eilės patyrusiame Dalaso klube pasižymėjo D.Collisonas (32 tšk.), Chrisas Kamanas (17 tšk. ir 8 atk. kam.), Shawnas Marionas (14 tšk., 9 atk. kam ir 7 rez. perd.) bei Vince'as Carteris ir Dirkas Nowitzki (po 9 tšk.).

„Mavericks“ klubas Vakarų konferencijoje užima tik dvyliktąją poziciją.

„Clippers“ nušlavė ir „Celtics“

Įtikinamą pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) šventė Los Andželo „Clippers“ klubas (23/6), kuris namuose 106:77 (30:20, 30:27, 22:20, 24:10) sutriuškino Bostono „Celtics“ ekipą (14/14).

Tai buvo jau penkioliktoji „Clippers“ pergalė iš eilės. Paskutinį kartą Los Andželo komanda pralaimėjo lapkričio 27 dieną.

21 tašką nugalėtojams surinko Mattas Barnesas (tritaškiai 5/9), 17 – Jamalas Crawfordas, 15 – Blake'as Griffinas (8 atk. kam.), 14 – Caronas Butleris, 9 – Willie Greenas, 8 – Chrisas Paulas (11 rez. perd.).

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Kevinas Garnettas (16 tšk.), Paulas Pierce'as ir Courtney Lee (po 12 tšk.) bei Jasonas Terry ir Rajonas Rondo (po 10 tšk.).

Los Andželo komanda pakilo į antrąją Vakarų konferencijos poziciją, o Bostono krepšininkai rytuose žengia septinti.