NBA naktis: dvejų pratęsimų trileris Klivlende, „Heat“ sutrypė „Nets“

Įspūdingame dviejų pratęsimų trileryje NBA čempionate triumfavo svečiuose žaidusi Portlendo „Trail Blazers“ (7/10) komanda, kuri 118:117 (21:28, 26:20, 23:26, 21:17, 12:12, 15:14) palaužė Klivlendo „Cavaliers“ (4/13) krepšininkus.

Pergalę svečiams lėmė Nicola Batumo tritaškis likus žaisti 0,2 sekundės iki antrojo pratęsimo pabaigos.

Įdomu tai, kad Portlendo klubas sugebėjo sėkmingai baigti tiek lemiamą ketvirtojo kėlinio, tiek paskutinę pirmojo pratęsimo ataką, tačiau arbitrai abiejų metimų neįskaitė, nes jie buvo atlikti po laiko.

Nugalėtojams 24 taškus pelnė Damianas Lillardas (11 rez. perd.), 22 – N.Batumas (7 atk. kam.), 21 – Lamarcusas Aldridge‘as (9 atk. kam.), po 11 – Wesley Matthewsas (10 rez. perd.) ir J.J.Hicksonas.

Klivlendo klube pasižymėjo Alonzo Gee (22 tšk.), Andersonas Varejao (19 tšk. ir 17 atk. kam.), Tyleris Zelleris (14 tšk. ir 10 atk. kam.), Jeremy Pargo (13 tšk. ir 8 rez. perd.), Dionas Waitersas (12 tšk. ir 7 rez. perd.), Omri Casspi (11 tšk.) bei Tristanas Thompsonas ir Donaldas Sloanas (po 10 tšk.).

„Cavaliers“ komanda Rytų konferencijoje žengia trylikta, o „Trail Blazers“ klubas toje pat vietoje žengia Vakaruose.

„Heat“ savo namų tvirtovėje nepasigailėjo ir „Nets“

Šeštąją pergalę iš eilės iškovojo nugalėtojos titulą ginanti Majamio „Heat“ (12/3) ekipa, kuri savo aikštelėje 102:89 (16:24, 34:35, 32:19, 20:11) įveikė Bruklino „Nets“ (11/5) krepšininkus.

Namuose šį sezoną visus aštuonis susitikimus laimėjusiai Majamio komandai 34 taškus pelnė asmeninį šio sezono rezultatyvumo rekordą pasiekęs Dwyane‘as Wade‘as (7 rez. perd.), 21 – LeBronas Jamesas (9 atk. kam., 6 rez. perd.), 13 – Ray‘us Allenas, 12 – Norrisas Cole‘as.

Paskutinius dvylika kartų iš eilės Majamio klubui pralaimėjusioje „Nets“ komandoje pasižymėjo Andray‘us Blatche‘as (20 tšk. ir 8 atk. kam.), Geraldas Wallase‘as (13 tšk. ir 9 atk. kam.), Joe Johnsonas (12 tšk.), Jerry Stackhouse‘as ir Krisas Humphriesas (po 11 tšk.) bei Deronas Williamsas (10 tšk. ir 12 rez. perd.) ir C.J.Watsonas (10 tšk.).

„Heat“ komanda pirmauja Rytų konferencijoje, o Bruklino klubas žengia trečias.