NBA: L. Kleizos blykstelėjimas lietuvių klubui pergalės neatnešė

Jau šeštą pralaimėjimą iš eilės NBA čempionate patyrė Rytų konferencijos autsaiderė Toronto „Raptors“ ekipa (3/13) su Linu Kleiza ir Jonu Valančiūnu, išvykoje 82:103 (27:24, 20:24, 14:33, 21:22) nusileidusi Memfio „Grizzlies“ klubui (11/2).

Susitikimą pirmą kartą šį sezoną starto penkete pradėjo L.Kleiza. Puolėjas per 25 minutes pelnė 11 taškų (5/15 dvit., 1/1 baud.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus prasižengė.

J.Valančiūnas rungtyniavo 28 minutes, pasižymėjo 2 taškais (1/4 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, suklydo 1 ir prasižengė 3 sykius.

DeMaras DeRozanas pralaimėjusiems surinko 16, Jose Calderonas ir Kyle‘as Lowry – po 12, Edas Davisas – 10 taškų.

„Raptors“ žaidė be vieno lyderių Andrea Bargnanio.

„Grizzlies“ ekipoje labiausiai išsiskyrė Marreese‘as Speightsas (18 tšk., 12 atk. kam.), Zachas Randolphas (13 atk. kam.) ir Marcas Gasolis (po 17 tšk.), Mike‘as Conley (16 tšk.) bei Rudy Gay‘us (14 tšk.).

, išvykoje 82:103 (27:24, 20:24, 14:33, 21:22) nusileidusi Memfio „Grizzlies“ klubui (11/2).

Šiame straipsnyje: KleizaRaptorsNBAValančiūnas