NBA: Dirko Nowitzkio sugrįžimą apkartino „Spurs“ snaiperiai (top10)

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse San Antonijaus „Spurs“ klubas (21/8) namuose net 129:91 (33:26, 31:26, 36:14, 29:25) 38 taškų skirtumu nušlavė Dalaso „Mavericks“ komandą (12/16).

„Mavericks“ krepšininkų nuo pažeminimo neišgelbėjo net į aikštę po ilgos pertraukos grįžęs Dirkas Nowitzkis. Nuo atsarginių suolo pakilęs vokietis aikštėje praleido 20 minučių, per kurias pasižymėjo 8 taškais ir atkovojo 6 kamuolius. Tai buvo pirmosios jo šio sezono rungtynės.

Beje, „Spurs“ pagerino prieš tris savaites pasiektą tritaškių rekordą. San Antonijaus klubas iš viso pataikė 20 tolimų metimų. Ankstesnis rekordas buvo 19 tritaškių.

Beje, vienu metu „Spurs“ pirmavo net 46 taškų skirtumu.

Nugalėtojams karjeros rekordą pasiekęs Danny Greenas pelnė 25 (7/8 trit.), Tony Parkeris – 18, Kawhi Leonardas – 17, Timas Duncanas – 15, Stephenas Jacksonas – 14 taškų.

Darrenas Collisonas pralaimėjusiems surinko 15, Vince‘as Carteris – 13, Chrisas Kamanas – 10 taškų.

C. Anthony „Knicks“ vedė į dar vieną pergalę

Dramatišką pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Niujorko „Knicks“ ekipa (20/7), savo aikštėje 94:91 (22:29, 24:26, 25:18, 23:18) palaužusi Minesotos „Timberwolves“ klubą (13/12).

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti mažiau nei dvi minutes „vilkai“ dar pirmavo 86:82. Vis dėlto tuomet atėjo Carmelo Anthony šlovės valanda. Iš pradžių puolėjas pataikė tolimą metimą, o likus kiek daugiau nei minutei pelnė du taškus su pražanga ir persvėrė rezultatą (88:86).

Susitikimo pabaigoje Minesotos ekipa dar galėjo išsigelbėti, bet rusas Aleksejus Švedas prametė rezultatą galėjusį išlyginti tritaškį.

Beje, C.Anthony lemiame ketvirtyje pelnė 19 iš savo 33 taškų. J.R.Smithas (7 rez. perd.) prie pergalės pridėjo 19, Tysonas Chandleris – 16, Raymondas Feltonas – 15 taškų.

Pralaimėjusiems Nikola Pekovičius (17 atk. kam.) surinko 21, Aleksejus Švedas – 18, Luke‘as Ridnouras – 14, J.J.Barea ir Dante Cunninghamas (10 atk. kam.) – po 12 taškų.

„Clippers“ gerina rekordus

Dar vieną pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse iškovojo Los Andželo „Clippers“ krepšininkai (21/6), svečiuose 103:77 (28:24, 30:19, 33:17, 12:17) sutriuškinę Fynikso „Suns“ klubą (11/17).

Tai buvo jau tryliktoji „Clippers“ pergalė iš eilės. Tai – rekordas per visą klubo istoriją. Beje, pirmą kartą „Clippers“ komanda laimėjo šešis sykius iš eilės svečiuose.

Dar įdomu, kad paskutinį kartą Los Andželo krepšininkai Fynikse buvo laimėję 2007 metų balandžio 17 dieną.

Nugalėtojams Blake‘as Griffinas (11 atk. kam.) pelnė 23, Jamalas Crawfordas – 22, Chrisas Paulas (13 rez. perd.) – 17, Mattas Barnesas (8 atk. kam.) – 15 taškų.

Jaredas Dudley pralaimėjusiems surinko 19, Luisas Scola – 11, Markieffas Morrisas – 10 taškų.