NBA: D. Howardas pralaimėjo savo buvusiai komandai (Top5)

Principinę pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Orlando „Magic“ krepšininkai (6/10), išvykoje 113:103 (23:27, 29:25, 21:25, 40:26) įveikę Los Andželo „Lakers“ klubą (8/9).

Tai buvo pirmoji Dwighto Howardo ir „Magic“ ekipos akistata nuo mainų, po kurių ilgametis Orlando „dievukas“ persikėlė į „Lakers“.

Ketvirto kėlinio viduryje šeimininkai dar pirmavo 84:77, bet po spurto 9:0 priekyje jau buvo „Magic“ (86:84). Galiausiai paskutinėmis minutėmis „Lakers“ komandą palaužė du iš eilės J.J.Redicko ir Jameero Nelsono tritaškiai (98:89).

Nugalėtojams Arronas Afflalo surinko 30, Glenas Davisas (12 atk. kam.) – 23, Jameeras Nelsonas (13 rez. perd.) – 19, Nikola Vučevičius (12 atk. kam.) – 17, J.J.Redickas (7 rez. perd.) – 14 taškų.

Kobe Bryantas pralaimėjusiems pelnė 34, Dwightas Howardas (15 atk. kam.) – 21, Metta World Peace – 15, Pau Gasolis – 11 taškų.

„Knicks“ namuose išlieka nepralaimėję

Trečiąją pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse iškovojo Niujorko „Knicks“ (12/4) komanda, kuri savo žiūrovų akivaizdoje 106:99 (24:20, 35:22, 30:30, 17:27) įveikė Fynikso „Suns“ (7/11) krepšininkus.

Šiose rungtynėse pirmą kartą po sugrįžimo „pasižymėjo“ Niujorko komandos puolėjas Rasheedas Wallace'as, kuris už dvi technines pražangas buvo diskvalifikuotas sužaidus vos pusantros minutės.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Carmelo Anthony, kuris pelnė 34 taškus (dvitaškiai 7/17, tritaškiai 4/10) ir atkovojo 6 kamuolius.

23 taškus prie pergalės pridėjo Raymondas Feltonas (7 rez. perd.), 15 – Tysonas Chandleris (13 atk. kam.), 12 – Steve‘as Novakas.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Marcinas Gortatas (18 tšk. ir 10 atk. kam.), Shannonas Brownas (17 tšk. ir 7 atk. kam.), Sebastianas Telfairas (11 tšk.) bei P.J.Tuckeris ir Jaredas Dudley (po 10 tšk.).

Niujorko komanda Rytų konferencijoje žengia antra, o Fynikso klubas Vakaruose užima tryliktąją poziciją.