NBA: „Clippers“ išplėšė pergalę, „Bobcats“ išvaistė 17 taškų persvarą

Pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Los Andželo „Clippers“ klubas (11/6), svečiuose 105:104(19:31, 32:27, 22:25, 32:21) po dramatiškos kovos patiesęs Jutos „Jazz“ (9/10).

Praktiškai lemiamą pergalę nulėmusį dvitaškį pataikė Chrisas Paulas. Likus 40 sek. įžaidėjas pataikė metimą per aukštai iškeltas „Jazz“ aukštaūgių rankas (101:99). Vėliau „Clippers“ įtvirtino pergalę baudų metimais.

Nugalėtojams Blake‘as Griffinas (11 atk. kam., 14/19 dvit.) pelnė 30, Jamalas Crawfordas – 20, Chrisas Paulas (9 rez. perd.) – 14, Ericas Bledsoe – 10 taškų (11 min.).

Mo Williamsas (12 rez. perd.) pralaimėjusiems surinko 20, Randy Foye – 19, Gordonas Haywardas – 17, Alas Jeffersonas (10 atk. kam.) – 16, Paulas Millsapas (8 atk. kam.) – 13 taškų.

„Bobcats“ išvaistė 17 taškų persvarą

Apmaudų pralaimėjimą NBA pirmenybėse patyrė Šarlotės „Bobcats“ krepšininkai (7/9), kurie namuose 102:108 (34:26, 20:25, 21:19, 27:32, 10:16) po pratęsimo nusileido Portlendo „Trail Blazers“ klubui (8/10).

Po Beno Gordono tritaškio iš eigos likus kiek daugiau nei pusantros minutės „Bobcats“ nutolo septyniais taškais (102:95). Tačiau Šarlotės ekipos persvara greitai buvo sudaužyta į šipulius. Keturis taškus iš eilės pelnė LaMarcusas Aldridge‘as, o rezultatą likus 22 sek. tolimu metimu išlygino Luke‘as Babbittas (102:102). „Bobcats“ gynėjo Kemba Walkerio metimas paskutinę sekundę skriejo pro šalį. Pratęsime „Bobcats“ tiesiog nebeturėjo psichologinių jėgų.

Beje, iki pagrindinio laiko pabaigos likus per 5 min. „Bobcats“ pirmavo net 94:77.

Nugalėtojams 25 taškus pelnė LaMarcusas Aldridge‘as (13 atk. kam.), 24 pridėjo Damianas Lillardas (9 rez. perd.), 19 – Wesley Matthewsas, 17 – Nicolas Batumas (13 atk. kam., 7 rez. perd.).

Benas Gordonas pralaimėjusiems surinko 29 (8/12 trit.), Kemba Walkeris (7 rez. perd.) – 22, Byronas Mullensas (12 atk. kam.) – 12, Jeffery Tayloras ir Ramonas Sessionsas (9 rez. perd.) – 11 taškų.