NBA: B. Griffiną praradę „Clippers“ - ties iškritimo riba

Dviem pergalėmis Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalio seriją pradėjusi Los Andželo „Clippers“ ekipa atsidūrė ties prarajos riba. Trečiadienį Los Andželo klubas namuose 93:100 (28:26, 20:28, 17:19, 28:30) nusileido Memfio „Grizzlies“ komandai ir serijoje iki keturių pergalių jau atsilieka 2:3.

Šeštosios serijos rungtynės, kurios gali tapti lemiamomis, penktadienį vyks Memfyje.

„Clippers“ ekipos nesėkmę dar labiau apkartino vieno lyderių Blake'o Griffino trauma. Treniruotės metu čiurną susižeidęs puolėjas susitikimą pradėjo starto penkete, tačiau dėl skausmo aikštelę buvo priverstas palikti pirmojo kėlinio pabaigoje. Vėliau krepšininkas sugrįžo ant parketo, tačiau po kelių minučių vėl buvo palydėtas į persirengimo kambarį.

Per 19 minučių aukštaūgis spėjo pelnyti 4 taškus, atkovoti 5 kamuolius ir atlikti 5 rezultatyvius perdavimus.

Kol kas neaišku, aš B.Griffinas galės padėjo Los Andželo klubui šeštosiose serijos rungtynėse.

Aikštės šeimininkų penktajame mače neišgelbėjo net puikų solo pasirodymą surengęs Chrisas Paulas, kuris pelnė 35 (dvitaškiai 9/20, tritaškiai 2/4, baudos 11/11) taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

15 taškų pralaimėjusiems pridėjo Jamalas Crawfordas, 7 – Ericas Bledsoe.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Zachas Randolphas (25 tšk. ir 11 atk. kam.), Marcas Gasolis (21 tšk. ir 8 atk. kam.), Mike'as Conley (20 tšk. ir 6 rez. perd.) bei Tayshaunas Prince'as (15 tšk.).

„Nuggets“ kaunasi toliau

Andre Iguodala buvo arti trigubo dublio ir jo vedama Denverio „Nuggets“ komanda išvengė eliminacijos.

George‘o Karlo auklėtiniai savo arenoje 107:100 (36:22, 30:24, 20:23, 21:31) nugalėjo Oklando „Warriors“ krepšininkus ir sušvelnino serijos rezultatą 2–3.

Kitas mačas bus žaidžiamas Oklande, kur „Nuggets“ pralaimėjo abu kartus.

Šeimininkai sustabdė varžovų lyderį Stepheną Curry. Jis prieš tai per 4 mačus pataikė 18 tritaškių ir tapo daugiausiai tritaškių per NBA istoriją pirmosiose 4 karjeros atkrintamųjų rungtynėse įmetėsiu žaidėju.

Šiąnakt S.Curry iš 7 bandymų pataikė 1.

Nei karto neatsilikinėjusi „Nuggets“ iniciatyvią perėmė nuo pat susitikimo pradžios. 9–2 spurtavę šeimininkai antrojo kėlinio pradžioje pirmavo 41:24, o vienu metu turėjo 22 taškų pranašumą.

Likus žaisti dvi minutes „Nuggets“ persvara sumažėjo iki 5 taškų (100:95), tačiau tada tritaškį pataikė Wilsonas Chandleris ir svečiai nebeatsitiesė.

G.Karlo auklėtiniai baudos aikštelėje pelnė 50 taškų, o jų varžovai – 24. Tai yra didžiausias skirtumas šių metų atkrintamosiose.

„Nuggets“: Andre Iguodala 25 (7/11 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud., 12 atk. kam., 7 rez. perd.), Wilsonas Chandleris ir Ty Lawsonas (10 rez. perd.) po 19, Kennethas Fariedas 13 (10 atk. kam.), Andre Milleris 11, JaVale McGee 10 (8 atk. kam.).

„Warriors“: Harrisonas Barnesas 23 (2/7 dvit., 5/10 trit., 4/4 baud., 9 atk. kam.), Jarrettas Jackas 20, Klay Thompsonas 19, Stephenas Curry 15 (8 rez. perd.), Carlas Landry 9.