Naudingiausias savaitės Europos taurės žaidėjas – M.Chatmanas

Vienas įspūdingiausių visų laikų Europos taurės rungtynių sužaidęs Mire Chatmanas tapo naudingiausiu antrosios savaitės krepšininku. Gynėjas pelnė 35 taškus ir atvedė Stambulo „Bešiktaš“ į pergalę 102:98 prieš Bonos „Telekom Baskets“.

20 taškų Chatmanas pelnė per paskutines 4 ketvirto kėlinio ir 5 pratęsimo minutes, taip padėdamas komandai panaikinti 13 taškų deficitą ir išplėšti pergalę, rašo basketnews.lt.

Amerikietis pataikė 10 dvitaškių iš 11, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 12 pražangų ir surinko 42 naudingumo balus.

Nedaug nuo Chatmano atsiliko Hasanas Rizvičius iš Mariupolo „Azovmaš“. Jis pelnė 22 taškus, atkovojo 10 Kamuolių ir blokavo 6 metimus, taip surinkdamas 38 naudingumo balus, tačiau jo komanda namie nusileido Berlyno „Alba“ ekipai.

Šiame straipsnyje: Europos taurėMire Chatmanas