M.Stankevičius arti Ispanijos taurės pusfinalio, V.Trakio debiutas pažymėtas nesėkme

Trečiadienį Ispanijos ir Graikijos taurės varžybose futbolininkų iš Lietuvos komandoms sekėsi skirtingai. Marius Stankevičius su “Sevilla” ekipa iškovojo įspūdingą pergalę svečiuose, o Valdui Trakiui nepavyko su “Panserraikos” išvengti nesėkmės.

“Sevilla” pirmose Ispanijos karaliaus taurės ketvirtfinalio rungtynėse susikovė su La Korunjos “Deportivo” išvykoje.

Pirmojo kėlinio viduryje svečius į priekį išvedė Alvaro Negredo, o 68 ir 70 min. svečių įspūdingą pergalę užtikrino Renato ir Jesus Navas įvarčiai.

M.Stankevičius žaidė visas 90 minučių dešiniojo krašto gynėjo pozicijoje. Lietuvio žaidimą pirmajame kėlinyje ispanų apžvalgininkai įvertino teigiamai. Po pertraukos gynėjas žaidė ne taip sėkmingai, tačiau visa tai nustelbė “Sevilla” pergalė 3-0, rašo futbolas.lt.

Sutvarkyti formalumus Sevilijos ekipai dar teks atsakomosiose rungtynėse namuose.

Antrojo šanso nebeturės Serų “Panserraikos” su V.Trakiu. Graikijos taurės aštuntfinalyje antrojo diviziono ekipa namuose 0-2 pralaimėjo vienam iš graikų “Superlygos” lyderių Salonikų PAOK.

“Panserraikos” neišnaudojo savo progų, dar vienas įvartis buvo neįskaitytas, o PAOK pasižymėjo 14 ir 74 minutėmis.

V.Trakys aikštėje pasirodė po keitimo 68 minutę ir kartą pavojingai smūgiavo į vartus, tačiau PAOK vartininkas atmušė kamuolį.

Rungtynių nugalėtojas PAOK žengė į kitą etapą, o “Panserraikos” teko pasitraukti iš kovos.