M.Petravičius vedė „Armani Jeans“ į pergalę

Trečiąją pergalę ULEB Eurolygos D grupėje iškovojo ir šansus į “Top-16” patekti išsaugojo Jono Mačiulio ir Marijono Petravičiaus Milano “Armani Jeans” ekipa, namuose 82:69 (20:16, 22:12, 17:21, 23:20) palaužusi Tomo Pačėso treniruojamą Gdynės “Asseco Prokom” ekipą.

M.Petravičius tapo naudingiausiu susitikimo žaidėju. Lietuvis per 23 aikštėje praleistas minutes pelnė 18 taškų (7/9 dvitaškiai, 4/7 baudų metimai), po krepšiais sugriebė 7 kamuolius, kartą suklydo, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

J.Mačiulis ant parketo praleido 29 minutes ir pelnė 7 taškus (3/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/1 baudų metimai), atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atidavė 2 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir surinko 7 naudingumo balus, rašo eurobasket.lt.

Be M.Petravičiaus Milano klube pasižymėjo 20 taškų įmetęs Morrisas Finley, 14 surinkęs Stefano Mancinelli ir 10 pridėjęs Massimo Bulleri.

Lenkijos ekipai Danielis Ewingas pelnė 19, Qyntelis Woodsas - 15, Davidas Loganas - 11 ir Adamas Lapeta pridėjo 8 taškus.

Milano ir Gdynės klubai, abu turintys po 3 pergales ir 5 pralaimėjimus, D grupėje dalinasi 4-5 vietas.