M.Lukauskis ir T.Watsonas - naudingiausių Eurolygos savaitės žaidėju penketuke

Eurolygos aštuntojo turo naudingiausiu žaidėju tapo Belgrado "Partizan" lyderis 25 metų 211 cm ūgio Aleksandras Maričius.

Serbas į Orleano "Entente" komandos krepšį per 32 žaidimo minutes įmetė 20 taškų (7/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 6/7 baudos metimai), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, 3 kartus suklydo, blokavo varžovo metimą, 4 sykius pažeidė taisykles, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei surinko 29 naudingumo balus.

27 naudingumo balus surinkęs Igoris Rakočevičius (Stambulo "Efes Pilsen") tenkinosi antrąja vieta, rašo krepsinis.net.

3-4 pozicijas pasidalijo Tel Avivo "Maccabi" įžaidėjas Andrew Wisniewski ir Kauno "Žalgirio" aukštaūgis Travisas Watsonas. Abu amerikiečiai surinko po 24 naudingumo balus.

Penketuką užbaigė geriausias šį sezoną Eurolygos rungtynes sužaidęs Mindaugas Lukauskis.

Vilberbano ASVEL legionierius mače prieš Sienos "Montepaschi" klubą per 32 minutes surinko 20 taškų (2/2 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 7/8 baudos metimai), atkovojo 1 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 4 klaidas, prasižengė 3 sykius, išprovokavo 7 varžovų pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

Šiame straipsnyje: Mindaugas Lukauskis