Minske - D. Vaivados pergalė ir prizinės vietos šiuolaikinės penkiakovės estafetėse

Minske įvyko atvirasis Baltarusijos sporto mokyklų čempionatas, kuriame puikiai pasirodė Lietuvos atstovai. Vaikinų jaunių varžybose dalyvavo 51 sportininkas, o pirmąją vietą iškovojo kaunietis Dovydas Vaivada. Mūsų sportininkas surinko 1216 taškų ir artimiausią persekiotoją aplenkė 21 tašku.

Į pirmąjį dešimtuką taip pat pateko du vilniečiai. Vladislavas Sosnovskis užėmė 6-ąją vietą (1123), o Gytis Gudlevičius - 9-ąją (1095).

Kiti lietuviai - keturi kauniečiai - tenkinosi kuklesnėmis pozicijomis. Aivaras Kazlas liko 24-as (977), Algirdas Fitkevičius - 33-as (924), Simas Petrauskas - 34-as (905), o Jokūbas Žurauskas - 37-as (902).

Vaikinų estafetėje G. Gudlevičius ir V. Sosnovskis užėmė trečiąją vietą. Lietuviai surinko 1211 taškų ir nuo nugalėtojų atsiliko 18 taškų, o nuo antrąją vietą užėmusios poros - 3. Kiti mūsų atstovai - S. Petrauskas ir A. Kazlas liko aštunti (1077) tarp 15 komandų.

Merginų estafetės varžybose Eglė Švedaitė ir Gabija Daraškevičiūtė surinko 1010 taškų ir užėmė antrąją vietą. Nuo čempionėmis tapusių Minsko sportininkių mūsiškės atsiliko 14 taškų.

Abi lietuvaitės buvo netoli prizininkių pakylos ir asmeninėse varžybose, tačiau jose E. Švedaitė (916) liko 5-ta, o G. Daraškevičiūtė - 6-ta (908). Be to, Paulė Kairytė tarp merginų užėmė 8-ąją vietą (865), Eva Želvytė - 11-ąją (841), o Viktorija Marčiulionytė - 25-ąją (606).