Medalių lietus: baidarininkui I. Navakauskui atiteko universiados sprinto rungties auksas

Rusijoje vykstančioje vasaros universiadoje auksą 200 m sprinto rungtyje iškovojo baidarininkas Ignas Navakauskas, pirmadienį finale aplenkęs visus aštuonis varžovus bei distanciją įveikęs per 34,311 sekundės.

Universiados vicečempionu tapo italas Manfredi Rizza (34,651 sek.), o trečias finišavo ir bronzos apdovanojimą pelnė rusas Olegas Charitonovas (34,724 sek.).

Tai buvo jau antrasis lietuvių aukso medalis universiados baidarių ir kanojų regatoje pirmadienį. Pirmojo savininku mėgiamoje 200 m sprinto rungtyje kiek anksčiau tapo Londono olimpiados vicečempionas bei Europos pirmenybių nugalėtojas kanojininkas Jevgenijus Šuklinas.