Marius Žaliūkas išvedė „Hearts“ klubą į Škotijos taurės pusfinalį

Škotijos futbolo lygos taurės (League Cup) turnyro ketvirtfinalio barjerą sėkmingai įveikė ir po trejų metų vėl šio turnyro pusfinalyje žais Mariaus Žaliūko ir Arvydo Novikovo Edinburgo „Hearts“ klubas, trečiadienį svečiuose po baudinių serijos 5:4 įveikęs „Dundee United“ vienuolikę.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1), o per pratęsimą sirgaliai įvarčių neišvydo.

M. Žaliūkas žaidė visą susitikimą, o A. Novikovą 97-ą minutę pakeitė Andrew Driveris.

Pagrindinė baudinių serija - po penkis smūgius - baigėsi lygiosiomis - 3:3, o pergalingą baudinį įmušė tryliktuoju prie vienuolikos metrų žymos stojęs „Hearts“ ekipos kapitonas Marius Žaliūkas, nes po to sekęs šeimininko Seano Dillono smūgis buvo netikslus.

Per pagrindinį rungtynių laiką svečiai pirmavo po Callumo Patersono (21 min.) tikslaus smūgio, o rezultatą dar pirmajame kėlinyje išlygino Johny's Russellas (35 min.).

Nuo 79 minutės šeimininkai turėjo kiekybinę persvarą nes iš aikštės buvo pašalintas svečių saugas Darrenas Barras.