Madrido „Real“ ant menčių: šįkart karalius patiesė „Malaga“

Šeštadienio vakare žaidžiami XVII Ispanijos „La Liga“ pirmenybių turo mačai.

Šį sezoną savojo žaidimo nerandantis Madrido „Real“ nacionalinėse šalies pirmenybėse patyrė dar vieną nesėkmę.

Šįkart Jose Mourinho auklėtiniai rezultatu 3:2 pralaimėjo savo aikštėje žaidusiai „Malaga“ ekipai. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Roque Santa Cruzas, kartą pasžymėjo talentingasis Isco bei į savo vartus įsimušė Sergio Sanchezas. Mačo pabaigoje trumpam intrigą buvo atkūręs tikslus Karimo Benzema smūgis.

Tuo tarpu principiniai „Real“ varžvovai „Barcelona“ iškovojo eilinę pergalę išvykoje rezultatu 3:1 įveikę „Valladolid“ vienuolikę.

Katalonus į pergalę vedė veteranas Xavi Hernandezas, kuris šiame mače pelnė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą Lioneliui Messi. Tuo tarpu po keitimo aikštėje pasirodžiusiam jaunajam „Barcelona“ puolėjui Cristiano Tello prireikė vos vienos minutės pelnyti įvarčiui, kuris buvo užfiksuotas trečią pridėtinio laiko minutę.

„Real“ nuo „Barcelona“ ekipos turnyrinėje Ispanijos pirmenybių lentelėje atsilieka 16 taškų.

Malaga vs Real Madrid 3:2 GOALS HIGHLIGHTS by