A lygos starte – “Šiaulių” ir “Kruojos” lygiosios

2010 metų Lietuvos futbolo A lygos sezoną “pakrikštijo” Marijampolės uždarame manieže vykusios pirmojo turo rungtynės tarp “Šiaulių” ir Pakruojo “Kruojos” komandų.

Permainingoje dvikovoje “Kruojos” futbolininkai du kartus pirmavo, tačiau persvaros išsaugoti nesugebėjo - “Šiaulių” vienuolikė išplėšė lygiąsias 2:2 (1:1). Šeštadienį žaidžiami dar du pirmojo turo mačai, rašo futbolas.lt.

Pakruojo “Kruoja” rungtynes pradėjo labai sėkmingai - jau 6 susitikimo minutę Mindaugas Gardzijauskas nukreipė kamuolį į varžovų vartus. Tačiau šiauliečiai nesnaudė ir 22 minutę sugrąžino pusiausvyrą. Vaidas Viktoravičius pasinaudojo prie “Kruojos” vartų kilusia sumaištimi ir rezultatą išlygino.

Po pertraukos pasikartojo pirmojo kėlinio scenarijus. 51 minutę “Šiaulių” vartininką Pavelą Naglį nuginklavo ir “Kruoją” vėl į priekį išvedė Kęstutis Mykolaitis. Tačiau Pakruojo komandai nebuvo lemta iškovoti pergalę. 77 minutę, už pražangą prieš Edviną Jasaitį, teisėjas Nerijus Dunauskas skyrė 11 metrų baudinį į “Kruojos” vartus. Vartininkas Kristaps Dzelme pirmą Manto Kuklio smūgį atrėmė, tačiau prieš pakartotinį šūvį buvo bejėgis. “Šiauliai” ir “Kruoja” pasidalijo po tašką - 2:2.

“Šiauliai”: Naglis, Kančelskis, Lunskis, Lapeikis, Pšelenskis, Kuklys, Kozlovs, Šilėnas, Burkšaitis 61′ Jasaitis), Raskov (89′ Urbelis), Viktoravičius.

“Kruoja”: Dzelme, Garuckas, Rimavičius, Jarmalavičius, Slepakovas, Zabarauskas, Gardzijauskas, Mykolaitis, Kestenis, Šimkus, Švelna (85′ Romašov).

Geltonos kortelės: 19′ Raskov, 81′ Kančelskis

Šeštadienį žaidžiami dar du pirmojo turo mačai. 17.30 val. Marijampolėje prasidės “Sūduvos” ir “Mažeikių” dvikova, o 19.00 val. Vilniuje į kovą stos “Vėtra” ir “Klaipėda”.

Šiame straipsnyje: A lygaŠiauliaiKruoja