„LSU-Baltai“ pergalę iš rankų išleido mačo pabaigoje (komentarai)

Šiandien Kauno „LSU-Baltai“ Sporto halėje žaidė Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynes su „Valmiera“ (Latvija) ir po atkaklios kovos pralaimėjo 66:68.

Kauniečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po Vidmanto Sragauskio tritaškio išsiveržė į priekį. Netrukus jie įgijo 9 taškų persvarą (13:4). Varžovams tik kartą pavyko išlyginti rezultatą pirmojo kėlinio pabaigoje (15:15).

Antrąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo aikštės šeimininkai, 14 min. Po V.Sragauskio metimo  jie pirmavo 24:15, o iki pertraukos sukaupė 6 taškų persvarą (35:29). Per pirmuosius du kėlinius „LSU-Baltų“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Arūnas Vasiliauskas, pelnęs 14 taškų. Jam neblogai talkino V.Sragauskis (8).

Po pertraukos nuolat pirmavo aikštės šeimininkai, tačiau 38 min. J.Kaufmanis pirmą kartą į priekį išvedė „Valmiera“ krepšininkus – 58:57. „LSU-Baltai“ vėl persvėrė rezultatą – 59:58. Tačiau Latvijos komanda netrukus pataikė tritaškį, o vėliau dar padidino persvarą . Kauniečiai baltos vėliavos nesiruošė kelti. Po V. Sragauskio tolimo šūvio jie atsilikinėjo tik 62:64. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 6 sek. Paulius Malašauskas skirtumą sumažino iki minimumo (66:67), bet tai buvo viskas, ką jie Kauno krepšininkai sugebėjo padaryti. Pergalę rezultatu 68:66 šventė svečiai.

„LSU-Baltai“: A.Vasiliauskas 19, V.Sragauskkis (6 atk. kam.) 18, P.Malašauskas 9, T.Urbonas ir T.Tamošiūnas po 5, J.Andriuška 4, E.Alunderis, A.Sakalauskas ir E.Tviraga po 2.

„Valmiera“: P.Veselovas 24, J.Kaufmanis ir K.Kruminis po 15, J.Beržinis 7, E.Butjankovas 3, E.Žiedinis 2, V.Iljinis ir E.Elksnis po 1.