L.Kleiza taškų nepelnė, tačiau klubui tai nesutrukdė pasiekti pergalės

Šeštąją pergalę per pastaruosius septynis Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikimus iškovojo du lietuvius savo gretose turintis Toronto „Raptors“ (10/20) klubas, kuris svečiuose po pratęsimo 104:97 (21:23, 27:19, 22:22, 21:27, 13:6) įveikė Vakarų konferencijos autsaiderius Naujojo Orleano „Hornets“ (6/23) krepšininkus.

Linas Kleiza per 5 minutes taškų nepelnė (dvitaškiai 0/1) tačiau atkovojo 3 kamuolius.

Jonas Valančiūnas gydosi riešo traumą ir mačui registruotas nebuvo.

Vos 7 kartus šioje dvikovoje suklydusiam Toronto klubui 30 taškų surinko DeMaras Derozanas (baudos 11/13), 17 – Kyle'as Lowry (8 rez. perd.), 16 – Alanas Andersonas, 13 – Edas Davis, 12 – Amiras Johnsonas (8 atk. kam.).

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Anthony Davis (25 tšk. ir 9 atk. kam.), Greivis Vasquezas (20 tšk., 14 rez. perd. ir 9 atk. kam.), Ryanas Andersonas (17 tšk. ir 12 atk. kam.), Austinas Riversas (11 tšk.) bei Brianas Robertsas (10 tšk.).

„Raptors“ klubas Rytų konferencijoje žengia vienuoliktas.

Šiame straipsnyje: KleizaRaptorsNBA