L.Kleiza pelnė 18 taškų, tačiau „Olympiakos“ gavo antausį Belgrade

Antrąjį pralaimėjimą Eurolygos B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Vilniaus „Lietuvos rytas“, patyrė Pirėjo „Olympiakos“ su Linu Kleiza. Ji išvykoje 80:86 (19:19, 24:19, 18:22, 19:26) nusileido Belgrado „Partizan“ komandai.

Po trijų kėlinių „Olympiakos“ pirmavo minimalia persvara (61:60), tačiau jau pirmojoje ketvirto kėlinio atakoje Janas Vesely dėjimu išvedė „Partizan“ į priekį.

Įpusėjus ketvirčiui rezultatas vis dar buvo lygus (68:68), tačiau tada aikštės šeimininkai spurtavo 12:4 bei iki mačo pabaigos likus minutei įgijo 8 taškų pranašumą (80:72). Prie to labiausiai prisidėjo Aleksandras Maričius, kuris pelnė net 9 iš 12 spurto taškų, rašo basketnews.lt.

Mačo pabaigoje abi komandos taškus daugiausiai rinko baudų metimais. „Partizan“ nuo baudų metimo linijos atakavo taikliai bei išsaugoję pranašumą iškovojo antrąją pergalę.

L.Kleiza ant parketo praleido 33 minutes, per kurias į varžovų krepšį įmetė 18 taškų (2/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 14/16 baudų), atkovojo 4, prarado ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo net 9 varžovų pražangas bei surinko 23 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Joshas Childressas 18, (7 atk. kam.), Linas Kleiza 18, Yotamas Halperinas 15, Milošas Teodosičius 12.

„Partizan“: Aleksandras Rasičius 25, Aleksandras Maričius 23 (15 atk. kam., 5 per. kam.), Bo McCalebbas 19.

Šiame straipsnyje: Linas Kleiza"Olympiakos"