L.Kleiza išgelbėjo „Olympiakos“ nuo pralaimėjimo

Linas Kleiza ketvirtajame kėlinyje pelnė 19 taškų, o jo vedama Pirėjo „Olympiakos“ vos išnešė sveiką kailį Prancūzijoje. Ji išvykoje 88:84 (18:27, 21:22, 18:18, 30:12) palaužė Orleano „Entente“ krepšininkus.

Eurolygos autsaiderė jau pirmajame ketvirtyje pasiuntė varžovus į nokdauną, laimėjo ketvirtį 27:18 bei pareiškė, jog neketina lengvai pasiduoti žvaigždžių perpildytai „Olympiakos“.

„Entente“ tai įrodinėjo iki pat 32-osios rungtynių minutės, kuomet turėjo 12 taškų pranašumą (70:58). Kai atrodė, jog Eurolygoje bręsta dar viena sensacija į aikštę išbėgo Kleiza, kuris iki tol nebuvo pelnęs nė taško, rašo basketnews.lt.

Jis į varžovų krepšį pasiuntė tris tolimus metimus iš eilės bei sušvelnino Pirėjo klubo deficitą iki 6 taškų (64:70). Po kelių minučių sekė dar viena solidi Kleizos atkarpa, po kurios priekyje jau buvo „raudonieji“ - 77:76. Jie išlaikė minimalią persvarą iki pat rungtynių pabaigos bei išvargo sunkią pergalę.

Kleiza žaidė 29 minutes, pelnė 19 taškų (2/7 dvitaškių, 5/8 tritaškių), sugriebė 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

„Olympiakos“: Yotamas Halperinas 22, Linas Kleiza 19, Ioannis Bourousis 11, Milošas Teodosičius 11, Sofoklis Schortsanitis 9, Theodoras Papaloukas 7 (14 rez. perd.).

„Entente“: Justinas Doellmanas 17, Austinas Nicholsas 12, Anthony Dobbinsas 12, Ryvonas Colive'as 11, Andrienas Moermanas 10.

Šiame straipsnyje: Linas Kleiza"Olympiakos"