LKKA nutraukė šiauliečių žygį

Lietuvos kūno kultūros akademija (LKKA) nutraukė Šiaulių universiteto (ŠU) pergalingą žygį ir sutriuškino varžovus rezultatu 107:69.

Rungtynes tritaškiu metimu pradėjo LKKA lyderis A.Milaknis. Įpusėjus kėliniui rezultatu 16:14 pirmavo LKKA.

Besibaigiant ketvirčiui daugiausia A.Milaknio pastangomis LKKA pavyko susikrauti apčiuopiamą dešimties taškų persvarą. Antrajame ketvirtyje kauniečiai nemažina apsukų ir toliau didina persvarą, kuri po dviejų ketvirčių pasiekė 15 taškų. Trečiajame ketvirtyje LKKA krepšininkai ir toliau smaginosi taikliais metimais atakuodami varžovų krepšį. ŠU į Kauną atvyko be savo lyderių M.Kuzminsko ir L.Birgelio, tad aštuoniems svečiams kovoti su šeimininkais buvo sunku. Po taiklaus R.Danio tritaškio LKKA persvara išaugo jau iki 66:41.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo LKKA atakomis ir šeimininkai toliau didino persvarą. Rungtynių pabaigoje įsižaidė G.Kurtinaitis, po kurio keturių iš eilės taškų skirtumas pasiekė 31 - ą tašką. Kauno ekipa iki pat rungtynių pabaigos didino persvarą, ir triuškinamai nugalėjo ŠU rezultatu 107:69.

Šiame straipsnyje: studentų lyga