LKF Mažosios taurės antrajame etape – dublerių pergalė

Kauno „Žalgirio" dublerių išvyka į pajūrį baigėsi sėkmingai. Antrajame LKF Mažosios taurės varžybų etape „Žalgiris-Sabonio mokykla" startavo pergale. Regioninės krepšinio lygos komanda Neringos „Neringos kuršiai" buvo įveikta 80:76 (13:15, 22:26, 29:17, 16:18).

Atsakomasis mačas įvyks ketvirtadienį 18 val. „Žalgirio" treniruočių centre. Kviečiame visus palaikyti jaunuosius mūsų krepšininkus.

Rungtynės Neringoje prasidėjo vangiai. Kauniečiai, sukorę nemenką kelią, žaidė lyg apsnūdę, todėl atsilikinėjo tiek po pirmojo (13:15), tiek po antrojo kėlinio (35:41).

Persilaužimas susitikime įvyko po didžiosios pertraukos, kai Manto Pukinsko ir Vytenio Čižausko vedina, „Žalgiris-Sabonio mokykla" komanda per ketvirtį surinko 29 taškus ir išsiveržė į priekį 64:58. Ketvirtajame kėlinyje jauniesiems žalgiriečiams nepavyko susikrauti didesnio pranašumo, todėl rungtynės Kaune bus labai svarbios.

„Žalgiris-Sabonio mokykla": M.Pukinskas 22, V.Čižauskas 20, M.Rutkauskas 11, R.Čepanonis 10, D.Gudeliauskas 9, D.Girdvila 4, R.Jakštas 2, K.Jakas 2.