Lietuvos vyrų rankinio lygoje - lyderių pergalės

Šeštadienį sužaistos trejos Lietuvos vyrų rankinio lygos XXI turo rungtynės.

Didžiausiąjį susidomėjimą kėlė rungtynės uostamiestyje, kur šešių ekipų turnyro lyderiai čempionų titulus ginantys Klaipėdos „Žemaitijos Dragūno“ (39 tšk.) rankininkai priėmė praėjusio čempionato sidabro medalininkę trečiąją poziciją užimančia Kauno „Lūšies“ (32 tšk.) komandą. Būtent kauniečiai pirmieji paskutinėse pirmojo etapo rungtynėse atėmė tašką iš Klaipėdos komandos, kuri iki tol buvo laimėjusi septyniolika susitikimų iš eilės. Todėl buvo natūralu tikėtis vėl įnirtingos ir įdomios kovos.

Atkakli kova vyko pusantro kėlinio, vėliau išryškėjo „Žemaitijos Dragūno“ rankininkų persvara ir jie iškovojo pergalę rezultatu 36:25 (17:12).

Dvikovos Vilniuje, kur svečiuose rungtyniavo pagrindinis „Žemaitijos Dragūno“ komandos persekiotojas antroje vietoje esantis Kauno „Granito-Gajos-Kario“ (36 tšk.) klubas, intriga baigėsi jau 12-ąją pirmojo kėlinio minutę, kai svečiai nutolo 8:2. Kauniečiai nugalėjo penktąją poziciją užimančią „HC Vilnius“ (19 tšk.) ekipą rezultatu 40:26 (20:10).

Kitose rungtynėse Vilniuje ketvirtoje vietoje esanti vietos „VHC Šviesa“ (28 tšk.) po atkaklios ir permainingos kovos 29:27(18:14) įveikė šeštojoje pozicijoje likusią Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ (18 taškų) septyniukę.

Šiame straipsnyje: Rankinissportas