Lietuvos U-18 rinktinė pranoko baltarusius

Lietuvos U-18 rinktinė pirmąją draugiško turnyro Baltarusijoje dieną nugalėjo varžybų šeimininkų komandą rezultatu 2-0.

Į turnyro atidarymo rungtynes susirinko nemažai Baltarusijos ir Minsko sostinės valdžios atstovų, o stadionas buvo pilnas su apie 3 tūkstančiais žiūrovų.

„Rungtynes pradėjome gerai ir nesimatė, kas yra aikštės šeimininkai. Žaidėjai labai gerai vykdė mačo planą, nes buvome pažiūrėję, kur silpnos, o kur stiprios baltarusių komandos vietos“, - Futbolas.lt pasakojo U-18 rinktinės strategas Valdas Dambrauskas.

Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė, o 35 minutę Dovydas Norvilas įmušė gražų įvartį. Netrukus po to lietuviai surengė dar pora pavojingų atakų ir po vienos iš jų pataikė į vartų konstrukciją.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo Baltarusijos futbolininkai, o lietuviai klydo aikštės viduryje, tačiau apsigynė. Vėliau žaidimas išsilygino ir Lietuvos U-18 rinktinė perėmė iniciatyvą. Pradėtos rengti atakos davė vaisių - 77 minutę ant baudos aikštelės ribos atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Martynas Dapkus.

Per likusias žaidimo minutes baltarusiai metė visas pajėgas į ataką, o mūsiškiams atsivėrė geros galimybės kontratakai, tačiau rezultatas nepasikeitė - šeimininkų žiūrovai išvydo Lietuvos rinktinės pergalę 2-0, rašo futbolas.lt.
“Į žaidimą labai gerai įsijungė atsarginiai, visi jie sustiprino žaidimą. Tai manau bus svarbu ir likusiose rungtynėse“, - teigė V.Dambrauskas.

Antradienį lietuviai susitinka su Belgijos U-18 rinktine, kuri pirmose A grupės rungtynėse 2-0 nugalėjo Ukrainos futbolininkus. B grupėje Rusija 1-0 įveikė Latviją, o Moldova tokiu pačiu rezultatu nugalėjo Azerbaidžaną.

Lietuvos U-18 rinktinės sudėtis: Lidakevičius, Jafišovas, Kapustinas (Vilkevičius), Vilkaitis, E.Girdvainis, Dapkus, Norvilas (77'Ribokas), T.Galdikas, E.Grigaitis (60' Kiršis), D.Kazlauskas (68' Verbickas), Baranauskas (72' Žiogas)

Šiame straipsnyje: u-18 futbolo rinktinė