Lietuvos tenisininkai pateko į aukštesnę Daviso taurės varžybų grupę

Bulgarijos sostinėje besibaigiančiame Daviso taurės Europos zonos trečios grupės turnyro pusfinalyje šeštadienį Lietuvos vyrų teniso rinktinė 2:1 nugalėjo Graikijos ekipą bei kitame sezone žais Europos-Afrikos zonos antrojoje grupėje.

Lemiamame dvejetų susitikime Ričardas Berankis ir Laurynas Grigelis 6:2, 7:5 įveikė Graikijos tenisininkų porą – Parį Gemouchidį bei Markosą Kalovelonį.

Pirmajame dvikovos su Graikija susitikime 193-ąją vietą geriausiųjų pasaulio tenisininkų klasifikacijoje užimantis L. Grigelis per beveik pusketvirtos valandos 5:7, 7:6 (9:7) 4:6 pralaimėjo 858-ajai pasaulio raketei Theodorui Angelinui.

Antrajame susitikime pirmąjį tašką Lietuvos rinktinei pelnė 177-oji pasaulio raketė Ričardas Berankis, 7:6 (7:5) 6:3 privertė pasiduoti pajėgiausią graikų rinktinės tenisininką Parį Gemouchidį (ATP-641).