„Lietuvos rytas“ iš Utenos vos išnešė sveiką kailį

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai išvykoje po dramatiškos kovos 85:83 palaužė Utenos „Juventus“ ekipą ir laimėjo seriją 2:0.

Pusfinalyje vilniečių lauks akistata su Prienų „Prienais“, kuriems šį sezoną išvykoje nusileido 76:82. Pirmasis serijos susitikimas vyks trečiadienį Vilniuje.  Svečiai rungtynes pradėjo tokiu penketu: N.Nedovičius, R.Seibutis, S.Buterlevičius, M.Katelynas ir T.Lydeka. „Lietuvos rytas“ sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmavo 4:3. Aikštės šeimininkai, prieš rungtynes žadėję atkaklią kovą, netrukus rezultatą persvėrė (8:9, 7 min.). „Juventus“ neketino sustoti ir nutolo 10:19. Kėlinuko pabaigoje N.Nedovičius rezultatą sušvelnino (14:19).

Antrojo ketvirčio pradžioje „Juventus“ aukštaūgiai toliau aktyviai rinko taškus - 20:29. Vilniečių gynėjo J.Blūmo tolimas metimas skirtumą aptirpdė (25:29, 14 min.). „Lietuvos ryto“ gretose nesulaikomai žaidė R.Seibutis, pelnęs jau 14 taškų. Kėlinuko pabaigoje Utenos klubo aukštaūgis K.Petrukonis tris atakas iš eilės užbaigė dėjimais ir šeimininkai pirmavo 36:39.

Po didžiosios pertraukos į aikštelę grįžusius komandos toliau kovėsi taškas į tašką. T.Zubčičius smeigė tritaškį ir persverė rezultatą (51:49), tačiau „Juventus“ vėl sugebėjo spurtuoti ir susikrovė 5 taškų persvarą 61:66 (30 min.).

Sužaidus keturias minutes T. Lydeka pelnė du taškus su pražanga. „Lietuvos ryto“ krepšininkas nuo baudų metimo linijos atakavo netaikliai – 70:73. Tačiau vilniečiai apsiginti nesugebėjo - 75:70. Tiksint paskutinėms mačo minutėms vilniečiai spurtavo 8:0 - 81:77.

Likus žaisti minutę vilniečiai pirmavo 83:80. Tačiau svečių sirgaliai greitai susiėmė už galvų - N. Nedovičius prasižengė penktąjį kartą ir varžovai, pelnę du taškus su pražanga, išlygino rezultatą - 83:83. Netrukus pataikė M. Katelynas, varžovai suklydo. Vilniečiai pirmavo 85:83. S. Buterlevičius prametė du baudos metimus, tačiau „Juventus“ stebuklo nepateikė.

„Lietuvos rytas“: R.Seibutis 24 (5 rez. perd.), T.Lydeka 20, N.Nedovičius 14, J.Blūmas 12, M.Katelynas 4 (6 atk. kam.).

„Juventus“: N.Varnelis 22 (6 atk. kam.), A.Viskontas 18 (7 rez. perd.), K.Petrukonis 17, G.Matulis 7.

Šiame straipsnyje: Lietuvos rytasLKLJuventus

tai

tai portretas
pasipūtėlių komanda, bet kam patinka, tegul serga už lietrytį.

gedas

gedas portretas
ar cia ne tie pasiputeliai kalba, kur pries sezona prisiperka nba komandu starto penketo juoduku, o paskui vaiksto su istiesta ranka ir prasineja-santazuoja visus?..