„Lietuvos rytas“ tik ketvirtajame kėlinuke palaužė „Sakalus“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Vilniaus "Lietuvos ryto" ekipa namuose 87:77 (20:18, 18:21, 26:27, 23:11) palaužė Vilniaus "Sakalų" krepšininkus.

Susitikimą dvitaškiu pradėjo R.Matulis (2:0), tačiau „Lietuvos rytas“ pelnė 5 taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį - 5:2. Netrukus rezultatas vėl buvo lygus - 7:7. Sužaidus 8 minutes M.Gecevičius įmetė tritaškį ir aikštelės šeimininkai įgijo 5 taškų pranašumą - 16:11. Likus žaisti 33 sekundes V.Sirvydžio baudos metimai vėl atstatė pusiausvyrą (18:18), tačiau kėlinuką dvitaškiu užbaigė K.Bajramovičius ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių LKL čempionai buvo priekyje - 20:18, rašo krepsinis.net.

Antrasis kėlinukas vyko banguotai. Prabėgus 2 minutėms L.Samėno tritaškis „Sakalus“ išvedė į priekį - 25:22. Netrukus „Lietuvos rytas“ atsakė spurtu 6:0 ir vėl susigrąžino pirmaujančios ekipos rolę - 28:22. Eriko Kučiausko paprašyta minutės pertraukėlė davė rezultatų. Svečiai pelnė 8 taškus be atsako - 30:28. BBL čempionai netrukus įmetė 6 taškus iš eilės ir rungtynių sūpuoklės pakrypo vėl į kitą pusę - 34:30. Čia pat „Sakalai“ surengė spurtą 8:0 - 38:34. Įpusėjus mačui „Lietuvos ryto" krepšininkai buvo besivejančių vaidmenyje - 38:39.

Po ilgosios pertraukos ir toliau vyko kova taškas į tašką. Sužaidus 4 minutes „Sakalai“ sugebėjo įgyti 6 taškų persvarą - 53:47. Šeimininkai buvo priartėję iki (56:58), tačiau V.Sirvydžio ir L.Samėno tritaškiai svečius vėl stumtelėjo į priekį - 64:56. Vis tik kėlinį sėkmingiau užbaigė „Lietuvos ryto“ ekipa, kuri po trisdešimties žaidimo minučių turėjo vos 2 taškų deficitą - 64:66.

Lemiamą rungtynių atkarpą sėkmingiau pradėjo „Lietuvos ryto“ komanda, kuri per pirmąsias 3 kėlinuko minutes varžovams taškų įmesti neleido, tuo tarpu pati pelnė 9 iš eilės ir po kiek ilgesnės pertraukos vėl išsiveržė į priekį - 73:66. V.Sirvydžio 5 taškai iš eilės dar priartinę „Sakalus“ (75:80), tačiau šalies čempionai įmetė 4 taškus iš eilės (84:75) ir galutinai palaidojo „Sakalų“ viltis kautis dėl pergalės. Galutinis susitikimo rezultatas 87:77 "Lietuvos ryto" naudai.

"Lietuvos rytas": Kenanas Bajramovičius 26 (9/11 dvitaškiai, 35 naud. bal.), Milko Bjelica 19 (9/12 dvitaškiai, 9 atk. kam.), Martynas Gecevičius 17 (5/8 tritaškiai), Steponas Babrauskas 10, Artūras Jomantas 6 (7 atk. kam. 9 rez. perd.), Vidas Ginevičius 5 (4 rez. perd.), Justas Sinica ir Jonas Valančiūnas po 2, Donatas Zavackas ir Simas Buterlevičius taškų nepelnė

"Sakalai": Virginijus Sirvydis 25 (5 rez. perd. 5 kld.), Rimas Varanauskas 13 (8 atk. kam.), Laurynas Samėnas 10 (6 kld.), Gintaras Leonavičius 9 (5 atk. kam. 4 rez. perd.), Paulius Joneliūnas 8 (7 atk. kam.), Tomas Pranciliauskas ir Rolandas Matulis po 5, Ovidijus Varanauskas 2.

Šiame straipsnyje: Lietuvos rytasSakalai