„Lietuvos rytas“ pusketvirto kėlinio vargo su „Pieno žvaigždėmis“.

Pergalę Lietuvos krepšinio lygos pirmenybėse (LKL) šventė Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas (8/2), išvykoje 85:69   (21:20, 20:20, 19:14, 25:15) ketvirtojo kėlinio viduryje palaužęs Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (10/8).

Pirmoje mačo dalyje kova vyko taškas į tašką. Priekyje buvo tiek viena, tiek kita komanda. Po 20 min. kovos tik nežymia persvara džiaugėsi „Lietuvos rytas“ – 41:40.

Pavyzdingai kovoję šeimininkai vis dėlto neišlaikė tempo. Antroje trečiojo kėlinuko pusėje daugiausiai S.Babrausko pastangomis „Lietuvos rytas“ įgijo dviženklį pranašumą (58:48) ir grėsmingai atitrūko. Tačiau „Pieno žvaigždės“ nepasidavė. Šešis taškus be atsako pelnę pasvaliečiai priartėjo 54:58.

Po Y.Gateso dėjimo ketvirto kėlinio pradžioje (61:63) D.Bauermannas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Nors itin rezultatyviai žaidęs Y.Gatesas stengėsi kaip įmanydamas, po N.Nedovičiaus dėjimo bei J.Blūmo ir M.Katelyno tritaškių svečiai 36 min. atstatė pranašumą – 73:63. Sostinės klubas nesunkiai išlaikė pergalę savo rankose.

„Lietuvos rytas“: N.Nedovičius 19 (4/4 trit., 6 rez. perd.), J.Blūmas 13, R.Seibutis 11 (0/6 dvit.), M.Katelynas ir P.O‘Bryantas po 10, S.Babrauskas 8.

„Pieno žvaigždės“: Y.Gatesas 25 (12/14 dvit.), G.Maceina 11 (6 rez. perd., 7 kl.), J.Sinica 9 (3/3 trit.).