Lietuvos rinktinė užsitikrino pergalę Daviso taurės taurės teniso mače Norvegijoje

Norvegijos sostinėje vykstančiame Daviso taurės teniso turnyro (neoficialaus komandinio pasaulio čempionato) Europos-Afrikos zonos antros grupės mače Lietuvos rinktinė jau po antrosios dienos užsitikrino pergalę 3:0 prieš Norvegijos ekipą.

Trečiąjį tašką lietuviams iškovojo Ričardo Berankio ir Lauryno Grigelio duetas, trijuose setuose 6:1, 6:4, 7:5 nugalėjęs Viktoro Durasovičiaus ir Stianos Borett'o porą.

Penktadienį Lietuvos tenisininkai laimėjo ir abu vienetų susitikimus: 23-jų metų Laurynas Grigelis (ATP-242), keturiuose setuose 6:7 (4:7), 6:3, 6:3, 6:2 įveikė devyniolikmetį Norvegijos komandos lyderį Joachimą Bjerke'ą (ATP-938), o rinktinės lyderis 23-jų metų Ričardas Berankis (ATP-150) 7:5, 6:3, 6:2 nugalėjo šešiolikmetį Viktorą Durasovičių (ATP-1296).

Sekmadienį bus žaidžiami dar du vienetų susitikimai, kuriuose Lietuvos rinktinės kapitonas Rimvydas Mugevičius greičiausiai leis pasireikšti devyniolikmečiui Lukui Mugevičiui (ATP-962) ir šešiolikmečiui Mantui Bugailiškiui.

Lietuvos rinktinė antrajame rate susitiks su Pietų Afrikos Respublikos ir Monako komandų mačo nugalėtoja. Šiame mače 2:1 pirmauja Pietų Afrikos Respublikos ekipa.