Lietuvos rinktinė pergalingai pradėjo pasaulio ledo ritulio čempionato etapą

Pergale Vilniuje "Siemens" arenoje vykstantį 2014 metų pasaulio ledo ritulio čempionato šešių komandų I diviziono B grupės turnyrą pradėjo Lietuvos rinktinė.

Sekmadienį paskutiniosiose pirmojo turo rungtynėse Lietuvos ledo ritulininkai 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) nugalėjo Olandijos ekipą.

Po įvartį į varžovų vartus įmušė Donatas Kumeliauskas (16:35), Paulius Gintautas (45:55, Dainius Zubrus (55:33) ir Mindaugas Kieras (59:59).

Pirmadienį antrąjį turnyro susitikimą lietuviais žais su favorite laikoma Lenkijos rinktine, kuri pirmajame ture net 7:0 (2:0, 3:0, 2:0) sutriuškino Rumunijos ekipą ir tapo turnyro lydere.

Pirmosiose turnyro rungtynėse sekmadienį staigmeną pateikė dar pernai II divizione žaidusi Kroatijos komanda, net 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) nugalėjusi Didžiosios Britanijos ledo ritulininkus, kurie prieš metus kovojo I diviziono aukštesnėje A grupėje.

I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lenkija                 1 1 0 0 0  7:0  3
2. Kroatija                1 1 0 0 0  4:0  3
2. Lietuva                 1 1 0 0 0  4:0  3
4. Didžioji Britanija      1 0 0 0 1  0:4  0
4. Olandija                1 0 0 0 1  0:4  0
6. Rumunija                1 0 0 0 1  0:7  0

Pirmąją vietą turnyre užėmusi komanda iškovos kelialapį į I diviziono A grupę, o paskutine likusi ekipa iškris į II divizioną.