Lietuvos regbininkai pasaulio žaidynėse užėmė šeštąją vietą

Savaitgalį Austrijoje vykusių pasaulio jaunimo sporto žaidynių ("United World Games") jaunių (iki 18 metų) regbio-7 turnyre Lietuvos sporto gimnazijos komanda užėmė šeštąją vietą.

Lietuviai sėkmingai pradėjo turnyrą ir B grupėje 34:0 nugalėjo Vienos "Rugby Union Donau" (Austrija) ekipą ir 31:0 nepaliko vilčių Bonos "Rugby" (Vokietija) klubui. Vėliau mūsiškiai 12:26 pralaimėjo "Utah Lions" regbio akademijos (JAV) komandai ir po atkaklios kovos 7:10 nusileido Čekijos rinktinei.

Lietuvos sporto gimnazijos regbininkai grupėje užėmė trečiąją vietą, o galutinėje įskaitoje liko šešti.

Turnyro finale susitiko lietuvius įveikusios komandos. Kovoje dėl aukso medalių "Utah Lions" akademija 21:19 nugalėjo Čekijos rinktinę.

Regbio-7 turnyre varžėsi 11 komandų iš Lietuvos, JAV, Čekijos, Didžiosios Britanijos, Vengrijos, Slovėnijos, Vokietijos ir Austrijos.

Pasaulio jaunimo sporto žaidynėse varžosi sportininkai nuo 9 iki 18 metų. Austrijoje vyko rankinio, teniso, futbolo, tinklinio, orientavimosi sporto, krepšinio, regbio-7, žolės riedulio, lengvosios atletikos ir plaukimo varžybos.