Lietuvos rankinio rinktinė pralaimėjo Portugalijai

Lietuvos rankininkai pralaimėjo antrąsias 2022 metų Europos čempionato atrankos rungtynes.

Sekmadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje be žiūrovų vykusiame mače Mindaugo Andriuškos treniruojami lietuviai 26:34 (14:18) nusileido Portugalijai.

Lietuviai kabinosi šiemet šeštą vietą Europos čempionate šiemet sausį užėmusiems svečiams į atlapus (9:10), bet žengė į pertrauką, atsilikę keturiais įvarčiais (14:18).

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų nerealizuotų atakų serija – daugumą lietuvių smūgių sugėrė svečių vartininkas. Portugalijos persvara tapo dviženklė.

Lietuvos komandai daugiausiai įvarčių pelnė Mindaugas Urbonas, pasižymėjęs 5 kartus.

Po 3 įvarčius pelnė Aidenas Malašinskas, Jonas Truchanovičius, Mindaugas Dumčius, Valdas Drabavičius, Gerdas Babarskas ir Žanas Gabrielius Virbauskas.

Portugalijai 5 įvarčius pelnė Pedro Portela.

Tai buvo antrasis Lietuvos rankininkų pralaimėjimas atrankoje – prieš tai šią savaitę 20:36 pralaimėta Islandijoje.

Portugalija (4 taškai) ir Islandija (2) pirmauja 4-ojoje grupėje, o Lietuva ir Izraelis taškų neturi.

Į 2022 metų Europos čempionatą iškops po dvi geriausias grupių komandas ir keturios iš aštuonių grupių trečiąsias pozicijas užėmusios ekipos.