Lietuvos porinė keturvietė nepateko į olimpiados irklavimo varžybų finalą

Lietuvos vyrų porinės keturvietės įgula - Aurimas Adomavičius, Dominykas Jančionis, Martynas Džiaugys, Dovydas Nemeravičius – nepateko į XXXI vasaros olimpinių žaidynių finalą.

Galingai finišavęs Lietuvos kvartetas pirmadienį 2000 m nuotolį paguodos plaukime įveikė per 5 minutes 55,78 sekundės, tačiau liko trečias ir toliau tęs kovą dėl 7-10 vietų.

Nuo antrą vietą užėmusios ir paskutinės finalininkės tapusios Australijos įgulos lietuviai atsiliko 2,69 sekundės.

Greičiausiai šį nuotolį paguodos plaukime įveikė ir taip pat į finalą pateko Vokietijos (5:51,43) irkluotojai:

1. Vokietija              5:51,43
2. D, Britanija 5:53,10
3. Lietuva 5:55,78
4. Šveicarija 5:56,13
5. Kanada 5:56,28
6. N. Zelandija 5:58,92

Pirmadienį vienvietininkų varžybose dėl vietos ketvirtfinalyje kovos Armandas Kelmelis.

Sėkmingai šeštadienį atrankoje startavo ir kelialapius į savo rungčių pusfinalius iškovojo savo plaukimus laimėjusios moterų ir vytų porinių dviviečių įgulos – Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė bei Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritteris.

Taip pat sėkmingai atrankos barjerą įveikusi vienvietininkė Lina Šaltytė pateko į ketvirtfinalį.