Lietuvos plaukimo viltis G.Titenis mėgina atsigriebti: žengė į pusfinalį

„Kol kas viskas atrodo normaliai“, - godžiai gaudydamas orą išdudeno Giedrius Titenis.

Viena Lietuvos plaukimo rinktinės vilčių įrodė, jog mėgins atsigriebti. Ne itin sėkmingai pirmosiomis pasaulio čempionato dienomis startavęs plaukikas ketvirtadienį žengė į pusfinalį. 200 m krūtine distanciją jis įveikė per 2 min. 10,70 sek., savo atrankos plaukime užimdamas 4-ąją vietą, o bendrojoje – septintą. Į šįvakar vyksiantį pusfinalį pateko 16-ka greičiausių dalyvių.

Jei lietuviui nusišypsos sėkmė, penktadienį jo lauktų finalas. 2009 metais planetos pirmenybėse Romoje plaukdamas šią distanciją G.Titenis iškovojo bronzos medalį.

Į ketvirtadienį vakare vyksiantį pusfinalį prasibrovė 18-metis Danas Rapšys. Jis  vyrų 200 m plaukimo nugara atrankos varžybose (1 min. 59.11 sek.) užėmė 14-tą vietą tarp 35-ių dalyvių.