Lietuvos paplūdimio tinklininkės Europos čempionatą baigė pergale

Lietuvos atstovės Ieva Dumbauskaitė ir Irina Zobnina Jūrmaloje (Latvija) vykstančiame Europos moterų paplūdimio tinklinio čempionato užėmė 13-ąją vietą.

21-erių metų I. Dumbauskaitė ir 19-metė Irina Zobnina D grupės turnyrą pradėjo akistata su suomėmis Taru Lahti ir Anniina Parkkinen ir patyrė nesėkmę 0-2 (11:21, 11:21). Antrajame mače mūsiškių laukė dar viena pajėgi pora - rusės Ksenia Dabiža ir Julija Abalakina. Pergalę rusės pasiekė po atkaklios kovos 2-0 (21:18, 21:18).

Lietuvaitės atsitiesė trečiajame susitikime, kuriame po 45 min. trukusios kovos 2-1 (21:19, 20:22, 15:13) įveikė latves Alisę Lecę ir Martą Ozoliną. Vis dėlto, latvės prieš tai įveikė Rusijos sportininkes ir dėl geresnio taškų santykio neleido lietuvėms pakilti iš ketvirtosios pozicijos grupėje.

Europos čempionato pagrindinėse varžybose dalyvauja 16 komandų, suskirstytų į keturias grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateko po tris stipriausias grupių ekipas.