Lietuvos maratonininkės pateko į trisdešimtuką

Lietuvos lengvaatletės Londono olimpinių žaidynių moterų maratone pateko į pajėgiausiųjų trisdešimtuką. Tai pavyko padaryti Rasai Drazdauskaitei ir Dianai Lobačevskei. Trečioji mūsų šalies maratonininkė, Remalda Kergytė, finišavo 75-a.

27-ąją vietą užėmusi R.Drazdauskaitė 42 kilometrų 195 metrų distanciją įveikė per 2 valandas 29 minutes 29 sekundes ir pagerino geriausią asmeninį rezultatą. Tokiu pačiu pasiekimu džiaugėsi ir D.Lobačevskė. Ji maratono trasoje užtruko 2 val. 29 min. 32 sek. R.Kergytės laikas - 2 val. 39 min. 1 sek.

Olimpine čempione tapo Etiopijos atletė Tiki Gelana. Pagerinusi olimpinį rekordą ji finišavo po 2 val. 23 min. 7 sek. Sidabrą iškovojo etiopė Priscah Jeptoo (2 val. 23 min. 12 sek.), bronzą - rusė Tatjana Petrova Archipova (2 val. 23 min. 29 sek.; geriausias asmeninis rezultatas).