Lietuvos ledo ritulio čempionate neliko nelaimėjusių komandų

Lietuvos ledo ritulio lygos pirmenybėse neliko nelaimėjusių ekipų - ketvirtadienį pirmąją pergalę iškovojo ir devynių komandų turnyro autsaiderio poziciją paliko Vilniaus "Meteoras, nelauktai 7:5 (3:2, 3:2, 1:1) įveikęs sostinės "Sareme" ekipą.

Net 4 įvarčius nugalėtojams pelnė Vadimas Kozlovas, 2 - Rytis Vasiliauskas, 1 - Virgis Balbierius.

Pralaimėjusiųjų gretose dusyk pasižymėjo Jonas Matusevičius, po kartą - Karolis Janušauskas, Darius Virbickas ir Ramūnas Bliujus.

Po šios pergalės "Meteoro" ledo ritulininkai su 4 taškais pakilo į šeštąją poziciją, o 3 taškus turinti "Sareme" ekipa smuktelėjo į septintą vietą.

Čempionate pirmauja nugalėtojos titulą ginanti Vilniaus "Vanvita". Ji turi 18 taškų ir devyniais lenkia Kauno "Sparnus" bei Panevėžio LRK "Olimpą".

Penktadienį turėjusios vykti LRL čempionato rungtynės tarp Vilniaus "Vilkų" ir Kauno "Sparnų" dėl žaidėjų gripo protrūkio nukeliamos vėlesniam laikui.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. Vilniaus "Vanvita"          6  6  0  0  0  74:25  18
2. Kauno "Sparnai"             4  3  0  0  1  38:14   9
3. Panevėžio LRK "Olimpas"     5  3  0  0  2  29:34   9
4. Vilniaus "Vilkai"           3  2  1  0  0  36:9    8
5. Vilniaus "Lokiai"           4  2  0  0  2  37:28   6
6. Vilniaus "Meteoras"         5  1  0  1  3  22:70   4
7. Vilniaus "Sareme"           4  1  0  0  3  20:30   3
8. Vilniaus "Ice Wind"         5  0  1  1  3  22:38   3