Lietuvos komanda Europos sportinio ėjimo taurės varžybose buvo ketvirta

Sekmadienį Ispanijoje vykusiose Europos sportinio ėjimo taurės varžybose jaunuoliai rungtyniavo 10 km nuotolyje. Pirmuosius 5 km Tomas Pagirys baigė 37-as, antroje distancijos pusėje jis aplenkė keletą varžovų ir finišavo 29-as (44 min. 58 sek.).

Nugalėjo ispanas Diego Garcia (40:38).

Moterų 20 km ėjime Neringa Aidietytė užėmė buvo dvylikta (1 val. 30 min. 20 sek, - geriausias Lietuvos sezono rezultatas), o Brigita Virbalytė - keturiolikta (1:30:37, asmeninis rekordas). Joms abiems tai buvo šeštas startas Europos taurės varžybose, o šįkart užimtos vietos yra aukščiausios per visus tuos metus.

Kristina Saltanovič, taurės varžybose dalyvavusi dešimtą kartą, distancijos nebaigė, todėl Lietuvos ekipa, netekusi trečios sportininkės, liko be komandinės įskaitos.

Nugalėjo rusė Elmira Alembekova (1:26:15).

10 km ėjime merginų grupėje Živilė Vaiciukevičiūtė užėmė septintą vietą (48:20), o jos sesutė Monika - devintą (49:10).

Pirma finišavo rusė Klavdija Afanasjeva (45:55).

Komandinėje įskaitoje pirmose trijose pozicijose Rusija (3 taškai), Ispanija (9) ir Italija (12). Ketvirtos buvo Lietuvos merginos (16). Tai aukščiausia vieta užimta kurios nors mūsų komandos per visas 11 Europos taurės varžybų

2005 metais Lietuvos moterų komanda šiose varžybose buvo penkta.

Paskutinis Lietuvos ėjikas Genadijus Kozlovskis sekmadienį nebaigė vyrų 20 km nuotolio.