Lietuvos irkluotojų kvartetas Europos čempionate iškovojo auksą

Čekijoje vykstančio Europos irklavimo čempionato porinių keturviečių valčių klasėje aukso medalius iškovojo Lietuvos įgula.

Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius finale 2000 m distanciją įveikė greičiausiai – per 5:44,650 min.

Antrąją vietą užėmę Lenkijos irkluotojai atsiliko 3,37 sek., o trečia finišavo Italijos įgula (5:49,130 min.).

Britai finišavo ketvirti, norvegai – penkti, Nyderlandų irkluotojai – šešti.

Pasveikino prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino irkluotojus Europos čempionate Čekijoje iškovojus auksą.

Pasak šalies vadovės, iškovotas medalis liudija ištvermę, ryžtą ir valios stiprybę. Pergalei pasiekti sportininkai atidavė visas jėgas, o jų talentas garsina Lietuvą visame pasaulyje.

Prezidentė padėkojo irkluotojams už pergalę ir palinkėjo sėkmės bei naujų sporto aukštumų.