Lietuvos boksininkas iškovojo bronzą Europos jaunių čempionate

Lietuvos boksininkas Aleksandras Trofimčiukas tapo Europos jaunių čempionato prizininku. Rusijos mieste Anapoje vykstančiose Senojo žemyno pirmenybėse A.Trofimčiukas iškovojo bronzos medalį.

Svorio kategorijos iki 70 kg pirmoje kovoje A.Trofimčiukas vieningu teisėjų sprendimu 5:0 nugalėjo armėną Gorą Tovmasyaną. Ketvirtfinalyje Deniso Naidionovo treniruojamas visaginietis po atkaklios kovos 3:2 įveikė airį Laviną Eoghaną.

Pusfinalyje lietuvis taškais 0:5 (28:29, 28:29, 27:30, 27:30, 27:30) pralaimėjo italui Yassinui Hermiui.

Praėjusių metų Europos jaunių čempionate A.Trofimčiukas iškovojo sidabro medalį.

Dar trys Lietuvos boksininkai Nedas Gudomskas, Ruslanas Žalys ir Edvinas Ostapenko pralaimėjo Europos čempionato ketvirtfinalyje ir liko per žingsnį nuo Europos čempionato medalių– galutinėje rikiuotėje užėmė 5 vietą.

Iš viso Europos jaunių čempionate dalyvavo 9 Lietuvos boksininkai ir 1 boksininkė. Čempionate teisėjauja ir lietuvis Vilmantas Bobinas.