Lietuviai užsienyje: “Hearts” serija nutrūko, “Sevilla” taurėje žengė tolyn be M.Stankevičiaus

Trečiadienį Škotijos čempionate nesėkmę po septynių mačų pertraukos patyrė Edinburgo “Hearts” su Mariumi Žaliuku, o “Sevilla” ekipa Ispanijos taurės ketvirtfinalio barjerą be Mariaus Stankevičiaus peržengė nepaisant nesėkmės.

Škotijos “Premier” lyga, 22 turas

Edinburgo “Hearts” 0 - 3 “Aberdeen”

Šeimininkai teigiamo rezultato atveju būtų pakartoję savo nepralaimėtų rungtynių serijos rekordą “Premier” lygoje, tačiau patyrė skaudžią nesėkmę. Svečiai  į priekį išsiveržė 12 minutę, kai pasižymėjo vos 16 metų sulaukęs Fraseris Fyvie. Pirmajame kėlinyje arbitras neskyrė abejotino 11 metrų baudinio “Hearts” naudai. Po pertraukos “Aberdeen” 50 min. padvigubino savo pranašumą, o trečiąjį įvartį pelnė 75 min, rašo futbolas.lt.

M.Žaliūkas žaidė visas rungtynes ir pora kartų bandė atakuoti varžovų vartus. Marius Činikas ir Arvydas Novikovas mačui registruoti nebuvo. “Hearts” su 28 taškais lieka 5 vietoje, tačiau jau tik tašku pirmauja prieš persekiotojus “Aberdeen” ir “Motherwell”.

Ispanijos Karaliaus taurė, ketvirtfinalio atsakomosios rungtynės

“Sevilla” 0 - 1 La Korunjos “Deportivo”

Pirmąsias rungtynes svečiuose “Sevilla” laimėjo rezultatu 3-0, tad šį kartą galėjo ir pralaimėti. Taip ir atsitiko - “Deportivo” laimėjo dvikovą po vienintelio įvarčio 44 minutę.

Gynėjas M.Stankevičius mačą stebėjo nuo atsarginių suolo ir aikštėje nepasirodė.

“Sevilla” laimėjo ketvirtfinalio mačą bendru rezultatu 3-1 ir pateko į varžybų pusfinalį. Į jį jau žengė Santandero “Racing”, o “Getafe” ir “Mallorca” bei Vigo “Celta” ir Madrido “Atletico” dvikovųantrieji susitikimai dar bus žaidžiami.

Šiame straipsnyje: heartSevilla